Співпраця кафедри з Дніпропетровським відділенням МАН України

Склад жюрі 2021

Члени жюрі секцій “Історія України” та “Історичне краєзнавство” ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2020/2021 навчального року

6 та 7 лютого 2021 р. відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Кафедра історії України ДНУ ім. Олеся Гончара тривалий час співпрацює з Дніпропетровським відділенням МАН, тому і нині у журі були доц. Посунько О. М., доц. Чепурко О. О., доц. Шахрайчук І. А., а відділенням історії у складі 5-ти секцій чимало років успішно керує доц. Каюк С. М.

Керівники секції

Керівники секції доценти Шахрайчук І. А. та Каюк С. М.

Цього року захід відбувся в он-лайн режимі і з певними новаціями – впроваджувався постерний захист. Ще складно оцінити всю повноту його особливостей, але зрозуміло одне – освітній процес змінюється швидкими темпами і усім його учасникам доведеться освоювати все нові і нові форми роботи, технічні засоби.

Традиційно найбільшим попитом користувалися секції «Історія України», та «Історичне краєзнавство», де були представлені до захисту 28 робіт.

МАН-онлайн

МАН-онлайн

Учні застосовували методи усноісторичних досліджень, розробляли туристичні маршрути, надавали результати участі у пошукових експедиціях, характеризували роботу місцевих музеїв.

Ми вкотре переконалися у доцільності нової освітньої програми, що пропонуємо студентам історичного факультету у 2021, – “Історична україністика та прикладна історія